רוצים להשאר מעודכנים כאשר מתפרסם פוסט חדש?
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו.
עקבו אחרינו

פרטיך נשלחו בהצלחה!

  • Pinterest Black Square
  • LinkedIn Black Square
  • Facebook Black Square
פוסטים אחרונים
תיוגים

מיתוג ועיצובים גרפים לתערוכות וכנסים

מיתוג החברה הוא חלק מהאסטרטגיה השיווקית של החברה ובמיוחד בכנסים וארועים מיתוג מקצועי חשוב כדי לבלוט מבין המתחרים. המעצב הגרפי צריך ללמוד את החברה והחזון שלה כדי לדעת להעביר את המסר הנכון באופן שיהיה ברור וקליט ללקוח. בניית המותג והצגתו בכנס או בארוע מקצועי באה לידי ביטוי ביצירת נוכחות שלא ניתן להתעלם ממנה ושפה עיצובית אחידה לכל אורך הדרך תוך עיצוב מגוון רחב של מוצרים - הזמנות לאירוע, תוכניה, פולדרים, מצגות לאירוע, עיצוב הביתן ועד עיצוב של מתנות למבקרים - עטים, תיקים, שוקולדים ומגוון רחב של מתנות ממותגות.

עיצוב הזמנה ותוכניה לאירוע

הנוכחות של החברה בכנס היא חלק בלתי נפרד ממערך השיווק. עיצוב איכותי ומזמין ימשוך מבקרים ולקוחות חדשים שיגיעו לביתן ויתרשמו ממקצועיותה ויכולותיה של החברה לעומת המתחרים. מבקרים אשר יקבלו מתנות ממותגות בכנס ישתמשו בהן לאורך זמן וכך האפקט השיווקי נמשך הרבה אחרי שהכנס הסתיים.

לעיתים קרובות דווקא ההתמקדות בפרטים הקטנים עושה את כל ההבדל. כאשר עיצוב הביתן, הברושורים והדלפק וגם המתנות השיווקיות - כולם מדברים אותה שפה עיצובית הלקוח מבין שמדובר בחברה מקצוענית ומובילה בתחומה והדבר מותיר אצלו את רושם חיובי שנחקק בזיכרונו ונשאר איתו לאורך זמן.

עיצוב ברושורים לאירוע

עיצוב ברושורים לאירוע

כאשר אתם מציגים בכנס או בארוע חשוב שתופיעו במיטבכם כיוון שרושם ראשוני מתקבל תוך דקות ספורות ומשפיע על החלטת הלקוח לבחור בשירותי החברה. עיצוב מרשים ומערך מיתוג שלם שמתבטא בכל מוצר יגדיל בסופו של יום את מעגל הלקוחות של החברה. חווית הלקוח בכנס מתחילה עם ההגעה לביתן והאופן בו הוא מקבל את המידע על החברה ועל מוצריה. עיצוב גרפי מרשים יבטיח חוויה חיובית אשר תישאר אתו לאורך זמן.

בסטודיו תלתן אנו תורמים להצלחת לקוחותינו ומסייעים להם ליצור נוכחות שלא ניתן להתעלם ממנה עם מגוון שלם של מוצרים ועיצובים תחת גג אחד. בין אם מדובר בעיצוב רולאפ שימשוך את העין, רקע לביתן או מתנות נלוות אנו כאן כדי לבנות עבור הלקוח שפה עיצובית אחידה אשר מעבירה את המסר הנכון. למעשה באמצעות המיתוג הגרפי של החברה אנו יוצרים תקשורת עם הלקוח.

עיצוב רולאפים

אנו לומדים את החברה, את המסר והחזון וכמובן את המוצר או השירות ויוצרים מערך שלם של מוצרים שיש להם ערך מוסף לנוכחות החברה בכנס עם הקפדה על כל פרט - תגי שם למשתתפי הארוע, פולדרים, מצגת לאירוע, מטליות ממותגות, שוקולדים ועוד.

עיצוב פולדר כריכת עור עם הטבעת זהב

הבלוג