רוצים להשאר מעודכנים כאשר מתפרסם פוסט חדש?
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו.
עקבו אחרינו

פרטיך נשלחו בהצלחה!

  • Pinterest Black Square
  • LinkedIn Black Square
  • Facebook Black Square
פוסטים אחרונים
תיוגים

עיצוב מצגות פאוור פויינט לחברת רדווין

הלקוח: חברת RADWIN

המשימה: עיצוב מצגות פאוור פויינט לחברת RADWIN

רקע כללי:

רדווין (RADWIN) היא חברה ישראלית המפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרי תקשורת בארץ ובעולם. רדווין נוסדה בשנת 1997 על ידי מנכ"ל החברה, שרון שר, והיא חברה בקבוצת רד-בינת שבבעלות האחים יהודה וזהר זיסאפל.

יחידת רדווין בשימוש במרכז החלל קנדי, פלורידה.

משרדיה הראשיים של חברת רדווין ממוקמים ברמת החי"ל בתל אביב, בנוסף למשרדים נוספים ברחבי העולם, כולל בארה"ב, בריטניה, ברזיל, אל סלבדור, סין, קולומביה, פולין, הודו, מקסיקו, פרו, פיליפינים, סינגפור, דרום אפריקה, רוסיה, ספרד, ותאילנד.

חברת רדווין עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק פתרונות לתעשיות התקשורת והטלקום.

RADWIN סטודיו תלתן - עיצוב מצגות פאוור פויינט לחברת רדווין

על הפרוייקט: בעבודתי על מצגות החברה, אני מתייחסת תמיד לידיעה שהמצגת תוקרן למרחק בכנס או בישיבת חברה, גודל הפונטים חייב להיות קריא וההתבוננות צריכה להיות נעימה וזורמת. עם רדווין הלכנו על קו נקי, מודרני וחדשני. קו עיצובי שעוסק בטכנולוגיה מתפתחת, מהירות המוצר וחשיבה שיווקית. צבעי החברה משדרים את הייחודיות שלה, שילוב של כתום מיוחד עם אפורים ובצבעי רקע מתאימים הנותנים לכל העיצוב מראה אלגנטי, מטופל על הפרט האחרון, ברור ונגיש לצופה.

RADWIN סטודיו תלתן - עיצוב מצגות פאוור פויינט לחברת רדווין

העבודה על המצגת הכניסה את האתגר ליצור עיצובים חדשנים, ברורים וקריאים יחד עם יצירתיות, מודרניות ומקוריות. שילוב האינפוגרפיקה בעיצובים מנחה את הצופה דרך תהליך המסר שכל שקופית מעבירה ועוזרת לו להבין יותר בקלות את תוכן הדברים ואת הנקודות החשובות.

RADWIN סטודיו תלתן - עיצוב מצגות פאוור פויינט לחברת רדווין

הבלוג