רוצים להשאר מעודכנים כאשר מתפרסם פוסט חדש?
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו.
עקבו אחרינו

פרטיך נשלחו בהצלחה!

  • Pinterest Black Square
  • LinkedIn Black Square
  • Facebook Black Square
פוסטים אחרונים
תיוגים

עיצוב אתר לפומפידו - השף בקופסה

הלקוח: פומפידו - השף בקופסה

המשימה: עיצוב אתר תדמיתי, עיצוב תפריט, אריזה ושאר דברי דפוס

רקע כללי: שף יובל רוזנן, יליד 1975, בוגר "ESCF Ferrandi" , בעל ניסיון עשיר במטבחים הטובים בצרפת ובישראל, מבשל ושולח אליך כיבוד יפהפה, טעים ואלגנטי, מעדנים ומנות גורמה שיעשו "וואו" באירוע שלך.

פומפידו - השף בקופסה
פומפידו - השף בקופסה

על הפרויקט: תהליך העבודה מול יובל היה מרתק ומרענן. הרעיון של שף סודי, שף בקופסה הוא רעיון נפלא שאיתו אפשר לערוך אירועים מרשימים ויפים. כיוון התדמית של פומפידו הוא מאוד עדין, מקצועי ומדויק. האתר, התפריט ושאר העיצובים שהכנתי עבור פומפידו שומרים על קו נקי, אסתטי ואיכותי שמשדר יוקרה, טריות ומקצועיות.

"בתהליך היצירה הקולינארי אני שואב השראה מניסיוני האישי הרב במטבחים השונים ומהניגודים המאפיינים את עולמנו המגוון והרב תרבותי. אני שואף ליצור חוויה הלוקחת את הסועדים שלי אל תענוגות המטבח האירופאי, האסתטיקה והחוכמה של המטבחים האסיאתים ושמחת החיים של הים התיכון. עבורי זוהי המהות של חווית המטבח הישראלי החדש אותה אני שואף לחלוק עם הסועדים שלי."

בניית האתר: צבי טלית

מזמינה אתם לבקר באתר החדש

ובעמוד הפייסבוק של פומפידו

------------------------------------------------------------------

"הגעתי לרוני דרך ידידה בעלת עסק שהמליצה עליה בחום. אני מאוד שמח שהגעתי לעבוד איתך. העבודה מולך מאוד נעימה,את מקצוענית, ויש לך הרבה סבלנות וכישרון להגיע איתי לתוצאה שהייתי מרוצה ממנה. בנוסף קצב העבודה שלך מאוד גבוה והעיצובים מגיעים במהירות ללקוח. עוד מרשימה היכולת הטובה שלך לעבוד מול צד שלישי (איש התוכנה של האתר שלי) הן ברמה המקצועית והן ברמת יחסי האנוש. אני מאוד מרוצה מהעבודה איתך ולכן גם פניתי שוב ושוב, וממליץ עלייך בלב שלם.

יובל"

הבלוג